Tabletki nasenne Neurexan. Opinie, działanie, skład, cena!

Jak dobrze wstać,
Skoro świt,
Jutrzenki blask
Duszkiem pić,
Nim w górze tam
Skowronek zacznie tryl,
Jak dobrze wcześnie wstać
Dla tych chwil,
Gdy nie ma wad
Wspaniały, piękny świat,
Jak dobrze wcześnie rano wstać
Wiosną lat.

Słów tej piosenki z pewnością nie usłyszymy z ust osoby, która zmaga się z bezsennością. Dla niej, poranek to jakaś trauma! Trauma, która powtarza się każdego dnia. Schemat wygląda mniej więcej tak:

 1. Godzina 21:30 wietrzysz sypialnie, zamykasz laptopa, parzysz melisę, nastawiasz budzik – oczywiście nie ten w komórce. Niebieskie światło zaburza produkcję melatoniny, hormonu odpowiedzialnego za jakość snu!
 2. Godzina 22:30 kładziesz się do łóżka, patrzysz w sufit i zaczynasz liczyć owoce. Jedna, druga, dziesiąta, pięćdziesiąta i nic! Dalej nie możesz zasnąć. Rzucasz się z boku na bok, nerwowo spoglądasz na zegarek. Patrzysz i oczom nie wierzysz – 5.00 za chwilę musisz wstawać. Tymczasem nie zmrużyłaś oka nawet na sekundę!
 3. Wyłączasz ten durnowaty dźwięk, wstawiasz wodę na kawę i szykujesz się do pracy. Po raz kolejny słyszysz, że się zmieniłaś, że nie jesteś już taka kiedyś, że zołza, że wredna. A jaka niby masz być? Szczęśliwa i zadowolona, skoro śpisz 15 minut na dobę?!

W trakcie przerwy na lunch, odpalasz komputer i wpisujesz hasło: tabletki na sen bez recepty. Klikasz w pierwszy lepszy odnośnik, który podpowiada Ci zakup preparatu Neurexan. Ryzykujesz – w końcu i tak nie masz nic do stracenia.

xan

Neurexan

Znajdujesz się na oficjalnej stronie producenta, na której wita Cię pełna energii, zadowolona kobieta bujającą się na huśtawce w towarzystwie jakże przekonywującego napisu:

Na życiowej huśtawce jestem zrelaksowana

Myślisz, jakie to prawdziwe. Życie nieustannie nas czymś zaskakuje. Dokłada problemów i stresu, które swoją drogą przyczyniają się pogorszenia jakości snu. Jednocześnie masz nadzieję na to, że dzięki tabletkom Neurexan będziesz w stanie nad tym wszystkim zapanować.

Neurexan działanie

Neurexan to lek  homeopatyczny o potwierdzonym działaniu relaksacyjnym, wyciszającym oraz ułatwiającym zasypianie. Łagodzi negatywne skutki stresu, takie jak: niepokój, nerwowość, rozdrażnienie, problemy ze snem. Gwarantuje spokojną noc i produktywny dzień.

Neurexan skład

W składzie tabletek znajdziemy m.in. ekstrakt z owca zwyczajnego, będący źródłem wielu cennych dla naszego organizmu substancji – flawony, flawonoidy, flawonoligny – wykazujących szereg działań prozdrowotnych. Mają one bowiem właściwości: antyutleniające, przeciwzapalne, odprężające, kojące, detoksykujące oraz uwaga, uwaga – antynowotworowe!!

Neurexan sposób użycia

Zaleca się stosowanie 1 kap.x 3/24 h. Aczkolwiek na początku kuracji można dwukrotnie zwiększyć porcję, pamiętając jednocześnie o tym, aby nie przekraczać dawki 12 tabletek na dobę.

Neurexan cena

Za jedno opakowanie tabletek Neurexan zapłacimy niecałe 15 złotych. Co jak, co – cena zachęca do zakupu, a co z opiniami? Jak Neurexan wypada w świetle konsumentów?

Neurexan opinie

Choć cena przyciąga, opinie działają odpychająco.

neur

Tego samego nie można powiedzieć o tabletkach Melatolin Plus, które zachęcają do zakupu nie tylko swoim składem czy działaniem, ale przede wszystkim pozytywnymi komentarzami!

Melatolin Plus opinie

Pomimo tego, że Maltolin Plus to stosunkowo nowy preparat, zdążył już zyskać miano najlepszego preparatu nasennego 2018 roku! Opinie mówią same za siebie!

Stres, życie w biegu, problemy dnia codziennego znalazły odzwierciedlenie w mojej sypialni. Nie pamiętam już kiedy ostatni raz przespałam całą noc. Przekręcam się z boku na bok, ciągle spaceruje do kuchni. Zaczęłam nawet pić herbatkę z melisy i liczyć owoce – wszystko po to, aby w końcu spokojnie zasnąć. Człowiek stara się, kombinuje i nic! Kiedy domowe sposoby zawiodły, postanowiłam zasięgnąć rady farmaceutki. Koleżanka poleciła mi tabletki Melatolin Plus. Postanowiłam spróbować. Nie miałam nic do stracenia, nie licząc paru groszy. Choć stosuje je dopiero od tygodnia zdążyłam już zauważyć znaczącą różnicę. Zasypiam w przeciągu 5 minut od położenia się do łóżka, nie budzę się w nocy, a rano jestem pełna energii i wypoczęta. Sama jestem ciekawa, jak będzie po miesiącu – dokładnie na taki okres czasu wystarcza jedno opakowanie Melatolin Plus!”

Karolina, 33 lata

mel

Melatolin Plus skład 

Maltolin Plus to preparat o wszechstronnym działaniu oraz złożonym składzie. Jego formuła bazuje na aż 9 substancjach aktywnych! Na szczególną uwagę zasługuje melatonina, bez której nie jesteśmy w stanie cieszyć się dobrej jakości snem. Reguluje ona bowiem dobowy cykl organizmu. Dzięki niej, nasz organizm wie kiedy jest dzień a kiedy noc.

Melatolin Plus działanie

 • ułatwia zasypianie
 • gwarantuje mocny i relaksacyjny sen
 • koi nerwy
 • zmniejsza ilość przebudzeń w ciągu nocy
 • niweluje negatywne skutki pracy w systemie zmianowym
 • odpręża
 • poprawia nastrój
 • wydłuża czas trwania fazy REM – najgłębsze stadium snu

terazeee

Melatolin Plus skuteczność potwierdzona badaniami!

Maltolin Plus to preparat o udowodnionej skuteczności działania! W minionym roku przeprowadzono pewnego rodzaju eksperyment, do którego zaproszono 120 osób zmagających się z problemem bezsenności. Uczestników podzielono na dwie grupy.

 • Grupa A – przestrzegała zasad higieny snu oraz suplementowała placebo.
 • Grupa B – przestrzegała zasad higieny snu oraz suplementowała Maltolin Plus .

Pewnie jesteście ciekawi z jakimi działaniami utożsamiam pojęcie higieny snu.

 • wietrzenie pomieszczenia bezpośrednio przed snem
 • zasypianie i wystawanie o tej samej porze
 • unikanie niebieskiego światła przed pójściem spać (zakaz korzystania z laptopa, tableta, telewizora czy smartfona)
 • unikanie drzemek w ciągu dnia
 • nieprzejadanie się bezpośrednio przed snem

Wyniki są następujące: osób zażywające Maltolin Plus w znaczący sposób poprawiły komfort snu. 98%  z nich potwierdza skuteczność działania tabletek! Z kolei pozostali uczestnicy badania nie dostrzegli żadnych zmian!

pani

Melatolin Plus sposób użycia

Dokładnie 2 tabletki dzielą Cię od zmiany na lepsze! Nie zwlekaj! Daj sobie szanse na lepsze życie! Zamów Melatolin Plus i zadbaj o jakość swojego snu!

 

 

Dodaj komentarz